Ryanair będzie częściej latał z Wrocławia do Leeds

Irlandzki niskobudżetowy przewoźnik Ryanair ogłosił, że wraz z rozpoczęciem sezonu zimowego zwiększy częstotliwość lotów z Wrocławia do Leeds/Bradford.

Leeds, foto: Benjamin Elliott/ Unsplash

Decyzja o zwiększeniu częstotliwości lotów na trasie Wrocław-Leeds/Bradford jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie pasażerów na bezpośrednie połączenia między Polską a Wielką Brytanią. Leeds, będące ważnym ośrodkiem przemysłowym i edukacyjnym, przyciąga wielu podróżnych zarówno w celach biznesowych, jak i turystycznych.

Więcej lotów z Wrocławia do Leeds

Obecnie Ryanair obsługuje loty pomiędzy Wrocławiem a Leeds/Bradford dwa razy w tygodniu, w środy oraz soboty. Od 28 października, liczba lotów zostanie zwiększona do trzech tygodniowo, co oznacza, że samoloty będą kursować także w poniedziałki, piątki oraz soboty.

Dzięki zwiększeniu liczby lotów, pasażerowie będą mieli większą elastyczność w planowaniu swoich podróży. Nowe dni lotów, w tym piątkowe połączenia, ułatwią organizację krótkich wyjazdów weekendowych oraz sprawią, że podróże staną się bardziej dostępne dla osób pracujących.

Źródło: ryanair.com

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.