Revolut lepszy niż Booking? W aplikacji możemy już rezerwować noclegi!

Revolut nie przestaje zaskakiwać swoich użytkowników. Firma poinformowała właśnie o udostępnieniu w swojej aplikacji nowej funkcji o nazwie Stays. Przez Stays będziemy mogli rezerwować noclegi w Polsce i na całym świecie z 10% cashbackiem!

Fot: Revolut©2021

Aplikacja Revolut ciągle wprowadza coraz to nowsze funkcjonalności dla swoich użytkowników. Oprócz zwykłych płatności mogliśmy planować swoje wydatki, mieć swój portfel oszczędnościowy, czy kupować waluty lub kryptowaluty. Według twórców aplikacji teraz przyszedł czas na rezerwację noclegów.

Nowa funkcja do rezerwacji noclegów nosi nazwę „Stays”. Już ponad miesiąc temu była dostępna w Wielkiej Brytanii, a teraz będą mogli z niej korzystać użytkownicy prawie całej Europy, w tym Polski. Usługę będziemy mogli znaleźć w aplikacji Revolut, w centrum produktów, w zakładce „Podróże – noclegi”.

Dzięki nowej usłudze będziemy mogli z łatwością i w szybkim tempie zarezerwować nocleg w mieście, do którego akurat chcemy się wybrać. Dostępna jest wyszukiwarka miejscowości, można zaznaczyć termin, jaki nas interesuje oraz liczbę gości.

Cenowo Stays wypada bardzo dobre i według pierwszych informacji ma ceny bardzo konkurencyjnego do np. portalu Booking. Podobno działa również o wiele szybciej. Co ważne, Revolut nie pobiera od nas żadnej prowizji ani opłat rezerwacyjnych, co wpływa na niższą cenę.

Funkcja w aplikacji działa na podstawie bazy noclegowej portalu Hotels.com, dostarczoną przez Expedia.com.

Źródło

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Pilot wycieczek, twórca podcastów i copywritter. Kocha zwiedzać miasta i szukać historii ludzi podczas podróży. Miłośnik Wietnamu, Zjednoczonych Emiratów Arabskich i państw byłego Bloku Wschodniego.