Ras Al Khaimah i Oman będą się wspólnie promować

Emirat Ras Al Khaimah i władze regionu Musandam w Omanie zachęcają do odwiedzin swoich atrakcji turystycznych we wspólnej, letniej kampanii promocyjnej.

Fot: region Musandam w Omanie/Julius Yls, Unsplash

Jeśli można zobaczyć dwa piękne regiony zamiast jednego, to po co się ograniczać? Letnia kampania promocyjna z hasłem pt. „See Double” promuje wspólne odwiedzanie sąsiednich ze sobą regionów: Emiratu Ras Al Khaimah w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Gubernatorstwa Musandam w Omanie. Kampania promocyjna został stworzona przez firmę Visit Ras Al Khaimah i Ministerstwa Dziedzictwa i Turystyki Omanu. Premiera kampanii odbyła się na targach turystycznych w Berlinie.

Emiraty i Oman w jednej podróży

Emirat Ras Al Khaimah i Gubernatorstwo Musandam to dwa przepiękne regiony, które warto odwiedzić razem w jednej podróży. Łączy je pasmo górskie Hadżar i wspólne dziedzictwo kulturowe. Oba miejsce, chociaż leżą w innych państwach, są do siebie bardzo podobne.

Odwiedziny w tych stronach to szansa na poznanie bardziej dzikich i naturalnych Zjednoczonych Emiratów Arabskich. To tu możesz zdobyć najwyższy szczyt ZEA, Jebel Jais, a po drugiej stronie granicy przeżyć niezapomniane Safari w górach. To co, przekonali cię i lecimy na wycieczkę z Dubaju w góry?

Źródło: turystyka.rp.pl/zanim-wyjedziesz/art39957441-ras-al-chajma-i-oman-oglaszaja-wspolna-kampanie-promocyjna

Tło: góry w Ras Al Khaimah/ Divya, Unsplash

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Fan motorsportu, pilot wycieczek turystycznych na Bałkanach i miłośnik podcastów, które sam również robi. Z turystyką związany od wielu lat, z wykształcenia technik obsługi turystycznej, gigantyczny gaduła i entuzjasta budownictwa z bloku wschodniego.