Rajd Kandura w Dubaju już w kwietniu!

Dubaj słynie z pasji do samochodów, a mieszkańcy Zjednoczonych Emiratów Arabskich mają okazję przekonać się o tym osobiście podczas nadchodzącego Rajdu Kandura. Tegoroczne wydarzenie, które odbędzie się w sobotę, 13 kwietnia, obiecuje być wyjątkowe, łącząc się z trasą Hot Wheels Legends Tour firmy Mattel.

Rajd Kandura, który odbędzie się na torze Dubai Autodrome w Motor City, przyciąga uwagę entuzjastów samochodów z całego regionu Bliskiego Wschodu. To doskonała okazja dla miłośników motoryzacji, aby podzielić się swoją pasją i zobaczyć najnowsze modele supersamochodów, muscle cars oraz klasyków, które zawsze przyciągają spojrzenia na ulicach Dubaju.

Przeczytaj również: 5 najbardziej przyjaznych krajów Azji. Na pierwszym miejscu Emiraty

Rajd Kandura w Dubaju zbliża się dużymi krokami

Połączenie Rajdu Kandura z trasą Hot Wheels Legends Tour firmy Mattel dodaje temu wydarzeniu nowego wymiaru. Odbędzie się ono 13 kwietnia 2024 roku. Udział w nim jest bezpłatny, co zachęca jeszcze większą liczbę osób do wzięcia udziału. To nie tylko okazja do zobaczenia niezwykłych samochodów, ale także do wzięcia udziału w interaktywnych atrakcjach i konkursach, które sprawią, że dzień stanie się jeszcze bardziej emocjonujący dla wszystkich miłośników motoryzacji.

Rajd Kandura w Dubaju to nie tylko wydarzenie dla lokalnych entuzjastów samochodów, ale także doskonała okazja dla miłośników motoryzacji z całego Bliskiego Wschodu, aby spotkać się, wymienić doświadczeniami i podzielić swoją pasją do szybkich i luksusowych pojazdów.

Źródło: poppinuae.com

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.