Rainbow poleci z Katowic do Dubaju!

Biuro Podróży Rainbow od 12 listopada będzie miało w swojej ofercie coś fenomenalnego! Samoloty Biura będą oferować przelot z lotniska Katowice-Pyrzowice do międzynarodowego lotniska w Dubaju.

Fot: Katowice Airport Facebook©2021

Biuro Podróży Rainbow już 12 listopada wprowadza nowość do swojej oferty. Samoloty Touroperatora będą oferowały przeloty czarterowe na trasie Katowice-Dubaj.

Samoloty mają latać w poniedziałki (od 13 grudnia do 3 stycznia) i w piątki od 10 grudnia, a następnie od 7 stycznia do 25 marca.

Bilety na loty czarterowe można będzie kupić TUTAJ. Jest to doskonała informacja, ponieważ im więcej lotów do Dubaju, tym lepiej! Wzmocni to też konkurencję na trasie. Z Katowic do Dubaju również lata Wizz Air, a konkurencja może zmusić węgierskiego przewoźnika do obniżenia cen.

Źródło

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Pilot wycieczek, twórca podcastów i copywritter. Kocha zwiedzać miasta i szukać historii ludzi podczas podróży. Miłośnik Wietnamu, Zjednoczonych Emiratów Arabskich i państw byłego Bloku Wschodniego.