Qatar Airways wprowadza bezpłatne Wi-Fi Starlink na pokładzie samolotów

Trzy samoloty Boeing 777-300 jako pierwsze otrzymają połączenie Wi-Fi od Starlink do końca tego roku, a cała nowoczesna flota zostanie zmodernizowana z użyciem tej nowoczesnej technologii w ciągu następnych dwóch lat.

Foto: Qatar Airways

Qatar Airways, wielokrotnie nagradzana linia lotnicza, ogłosiła wprowadzenie innowacyjnego i ultraszybkiego Wi-Fi od Starlink w trzech swoich samolotach Boeing 777-300 do ostatniego kwartału tego roku, jako część początkowej fazy strategii wdrażania. Ten strategiczny krok umacnia zaangażowanie linii lotniczej w podnoszenie doświadczeń pasażerów na pokładzie

Starlink na pokładzie Qatar Airways

Pasażerowie będą mogli korzystać z bezpłatnego ultraszybkiego Wi-Fi o prędkości do 500 Mb/s, aby uzyskać dostęp do różnych usług internetowych, takich jak streaming ulubionych filmów, gry online i wiele więcej.

Ogłoszenie współpracy miało miejsce w trakcie drugiego dnia Aircraft Interior Expo w Hamburgu, w obecności dyrektora generalnego Qatar Airways Group, inż. Badr Mohammed Al-Meer, oraz Mike’a Nicollsa, wiceprezesa ds. Inżynierii Starlink w SpaceX.

Źródło: qatarairways.com

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.