Qatar Airways uruchomią nowe połączenia do Europy

Qatar Airways planuje poszerzyć swoją sieć połączeń, wprowadzając nowe trasy do Europy w 2024 roku. Podróżni będą mieli możliwość skorzystania z nowych bezpośrednich połączeń lotniczych z Dohy do Niemiec i Włoch.

Doha, foto: Lucca Belliboni/ Unsplash

Qatar Airways ogłosił plan rozszerzenia swoich tras na Europę, obejmujący uruchomienie nowych połączeń z Dohy do wybranych miast w Niemczech i we Włoszech.

Rozpoczynając od 12 czerwca 2024 roku, linia lotnicza uruchomi bezpośrednie loty do Wenecji. Następnie, od 1 lipca, planuje się wprowadzenie połączeń do jednego z najważniejszych niemieckich miast – Hamburga. Obie te trasy będą obsługiwane codziennie, co zapewni podróżnym elastyczność i wygodę podróży.

Decyzja o wprowadzeniu nowych połączeń do Europy odzwierciedla nieustanne zaangażowanie Qatar Airways w rozwój swojej globalnej sieci lotniczej. Dodatkowe połączenia do Niemiec i Włoch stanowią reakcję na rosnące zapotrzebowanie na wygodne i bezpośrednie trasy lotnicze z Bliskiego Wschodu do kluczowych destynacji w Europie.

Źródło: qatarairways.com

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.