Qatar Airways poleci z Warszawy na Phuket od 1 lipca!

Linie lotnicze Qatar Airways wznowią połączenie z lotniska Chopina w Warszawie na Phuket w Tajlandii! Loty będą ponownie realizowane od 1 lipca i będą odbywać się z jedną przesiadką w Doha, stolicy Kataru.

Fot: Qatar Airways

Loty z jedną przesiadką w Doha zostaną wznowione już 1 lipca. Na więcej informacji takich jak częstotliwość lotów i godziny przyjdzie nam jeszcze poczekać, ale sam fakt jest już bardzo budujący.

Tajlandia była zamknięta dla turystów od samego początku pandemii. Otwarcie dla turystów wyspy Phuket będzie pierwszym etapem otwierania się kraju. Możliwość przylotu na ten moment będzie jednak i tak tylko dla zaszczepionych i to z tych krajów, które na tajskiej liście będą umieszczone jako kraj z niskim ryzykiem epidemiologicznym. Oficjalnej listy jeszcze nie opublikowano.

Źródło

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Fan motorsportu, pilot wycieczek turystycznych na Bałkanach i miłośnik podcastów, które sam również robi. Z turystyką związany od wielu lat, z wykształcenia technik obsługi turystycznej, gigantyczny gaduła i entuzjasta budownictwa z bloku wschodniego.