Qatar Airways od 1 lipca z Warszawy – promocyjna pula biletów!

Qatar Airways nie tylko planuje wznowić loty na trasie Warszawa – Doha od 1 lipca 2020, lecz także rusza z kuszącą promocją. Jeśli kupisz bilet do 30 września na podróż do 31 grudnia 2020, będziesz mógł bezpłatnie zmieniać lub anulować swoją rezerwację. Loty z lotniska Chopina do Doha będą obsługiwane airbusem a320.

Hamad International Airport, Doha, Katar, fot. Unsplash

Elastyczność rezerwacji

Jak czytamy na stronie promocji, bilety ważne są przez 2 lata od daty wystawienia, a okres ten można jeszcze wydłużyć – wystarczy zadzwonić do jednego z regionalnych biur firmy. Dla jeszcze większej elastyczności, można dowolnie i bezpłatnie zmieniać datę lub cel swojej podróży, byleby znajdował się nie dalej niż 5000 mil od pierwotnego. Dobrowolna zmiana trasy na życzenie, czyli wtedy, gdy nie było zakłóceń w organizacji lotu, jest możliwa 14 dni po dokonaniu rezerwacji. Zmian dokonuje się telefonicznie.

To nie koniec możliwości. Bilet można wymienić – albo na tzw. Qmiles, które można wykorzystać na loty w klasie premium, dodatkowy bagaż lub upgrade kabiny (1 USD = 100 Qmiles), ważne przez co najmniej 3 lata, lub na voucher, co jest potencjalnie jeszcze korzystniejsze, gdyż do wartości biletu dodane zostanie 10%. Vouchery są ważne przez 2 lata od daty ich wystawienia.

Higiena na pokładzie

Przewoźnik zapewnia, że w kabinach jest czysto, samoloty są regularnie dezynfekowane z wykorzystaniem produktów zalecanych przez IATA i WHO, a pracownicy przeszkoleni z najnowszych protokołów higieny. Jedna z najmłodszych i najnowocześniejszych flot samolotów wyposażona jest w najbardziej zaawansowane na rynku systemy filtracji powietrza.

Promocja Qatar Airways jest świetnym pomysłem na to, by zaplanować podróż i nie przejmować się ewentualnymi zmianami wymuszonymi przez stale zmieniającą się sytuację związaną z pandemią COVID-19. Przewoźnik planuje rozpocząć loty z Warszawy już 1 lipca.

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.