Qatar Airways: darmowe bilety dla nauczycieli!

Katarskie linie lotnicze przygotowały specjalną ofertę dla nauczycieli z całego świata. Z okazji ich święta przewoźnik rozdaje darmowe bilety lotnicze do dowolnego miasta znajdującego się w siatce połączeń.

Zdjęcie: Qatar Airways

Ten rok jest istnym koszmarem dla wielu linii lotniczych, które liczą straty spowodowane pandemią koronawirusa. Mimo to, niektórzy przewoźnicy starają się urozmaicić swoją ofertę oraz organizować różne akcje w celu przyciągnięcia klientów.

Takimi śladami idzie Qatar Airways, który postanowił przygotować 21 tys. bezpłatnych biletów dla nauczycieli. Linie chcąc w ten sposób uczcić ich święto, a zarazem podziękować im za trudną pracę w tym niełatwym czasie.

Aby stać się posiadaczem darmowego biletu, wystarczy zarejestrować się na specjalnej stronie katarskiego przewoźnika. Oprócz bezpłatnego lotu klasą ekonomiczną, w prezencie można otrzymać 50% zniżki na przyszły rejs na pokładzie Qatar Airways do wykorzystania dla siebie, rodziny lub znajomego.

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.