Przewoźnicy Lufthansa Group wznowią loty do Izraela

Po trzymiesięcznej przerwie związanej z konfliktem izraelsko-palestyńskim, przewoźnicy z grupy Lufthansa ponownie uruchomią loty do Izraela.

Tel Awiw, foto: Shai Pal/ Unsplash

Reprezentujące Lufthansa Group linie lotnicze przywrócą loty do Izraela, rozpoczynając operacje od 8 stycznia 2024 roku. Po przerwie podróżni będą mieli ponowną szansę na korzystanie z usług tych znanych przewoźników na trasie do Tel Awiwu.

Wznowienie lotów do Izraela obejmie takie linie jak Lufthansa, Austrian Airlines oraz SWISS International Air Lines, ale Brussels Airlines na ten moment nie planuje wznawiać swoich połączeń.

Oferta po przywróceniu lotów będzie początkowo ograniczona – wszystkie cztery linie lotnicze razem zapewnią jedynie dwadzieścia rejsów tygodniowo do Izraela. Planowane działania linii lotniczych z Lufthansa Group stanowią powrót do normalności dotyczącej realizowania połączeń do Izraela.

Źródło: jpost.com

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.