Promocyjne bilety na kolej z okazji 20-lecia Polski w Unii Europejskiej

Z okazji 20-lecia obecności Polski w Unii Europejskiej Ministerstwo Infrastruktury razem z PKP Intercity ogłaszają promocyjną ofertę na bilety kolejowe do europejskich miast.

Foto: Dariusz Sieczkowski/ Unsplash

PKP Intercity wychodzi naprzeciw oczekiwaniom podróżnych z okazji 20-lecia członkostwa Polski w Unii Europejskiej, oferując 20 tysięcy biletów do wybranych miast europejskich. Podróżni będą mieli szansę skorzystać z atrakcyjnych zniżek sięgających nawet 80%.

Podróże koleją po Europie w promocyjnej cenie

Ta wyjątkowa inicjatywa ma uczcić dwie dekady członkostwa Polski w UE, oferując podróżnym atrakcyjne zniżki na podróże do takich destynacji jak Wiedeń, Praga, Berlin czy Budapeszt.

Oferta będzie obowiązywać od 29 kwietnia do 26 maja, dając podróżnym szansę na skorzystanie z promocyjnych cen w okresie trwania oferty. To doskonała okazja, by odkryć piękno i uroki europejskich metropolii z okazji jubileuszu 20-lecia obecności Polski w UE.

W ciągu dwóch dekad członkostwa Polski w Unii Europejskiej infrastruktura transportowa kraju znacząco się rozwinęła. PKP Intercity, jako kluczowy gracz na rynku kolejowym, aktywnie wspiera rozwój podróży kolejowych, co przyczynia się do poprawy dostępności transportowej.

Źródło: gov.pl

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.