Prima Aprilis od Emirates. Linie zaprezentowały hotel z podniebnym lądowiskiem

Linie Emirates postanowiły uczcić Prima Aprilis w swoim stylu, prezentując wizję nowego „Emirates Residences” – luksusowego hotelu z podniebnym lądowiskiem. Choć projekt wydaje się ciekawy, to okazał się jedynie żartem.

W ramach Prima Aprilis, Emirates zaprezentowało projekt „Emirates Residences”, domniemaną superwieżę w samym sercu Dubaju. Według przedstawionych informacji, wieżowiec miałby mieć imponujące 380 pięter, co nawiązywałoby do floty samolotów Airbus A380, które linia lotnicza posiada.

Megaprojekt Emirates okazał się żartem z okazji Prima Aprilis

Opisywany jako „megaprojekt” z ekskluzywnymi wnętrzami, „Emirates Residences” miał być wyposażony nawet w własne lotnisko, aby zapewnić dogodne lądowanie dla swoich mieszkańców. To wszystko jednak okazało się jedynie żartem, którym Emirates postanowiło zaskoczyć swoich klientów z okazji Prima Aprilis.

Choć pomysł budowy luksusowej superwieży w Dubaju brzmiał intrygująco, to data rozpoczęcia budowy – 31 lutego 2025 roku – jednoznacznie wskazywała, że cała informacja jest jedynie żartem. Emirates Airlines zaskoczyło swoich fanów kreatywnym i zabawnym pomysłem na Prima Aprilis, pokazując, że potrafią być nie tylko liderem w branży lotniczej, ale także w kreatywnej promocji.

Źródło: emirates.com

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.