Praca marzeń: opiekun do dzieci na Karaibach

Rodzina z Polski, Ania i Bartek mieszkają na trimaranie i wyruszają w kolejny rejs po Karaibach. Mają tylko jeden problem – brak opiekuna/ opiekunki do dzieci. Ktoś chętny na taki etat?

Potencjalny kandydat(ka) ma dbać o pociechy pary, być nauczycielem(ką) oraz kolejnym członkiem załogi. Za pracę nie przysługuje tradycyjne wynagrodzenie, a kieszonkowe oraz utrzymanie na jachcie i wszelkie koszty związane z pobytem i rejsami. Pokryty ma być również lot na Karaiby (po 6 miesiącach zagwarantowany jest także powrót i czas wolny poza łódką). 

Ich całoroczny rej ma się rozpocząć we wrześniu – zaczną od Ameryki Południowej, przez Karaiby, Bahamy, USA, a na lato zawitają w Europie. 

Osoby chcące dołączyć do załogi nie muszą wysyłać tradycyjnego CV, a wideo, w którym opowiedzą o sobie, doświadczeniu w opiece nad dziećmi, nauczaniu i żeglarstwie. Istota jest także znajomość języków obcych. 

Ania i Bartek, twórcy bloga sailoceans.com, 6 lat temu sprzedali dom w Polsce i postanowili lato spędzać na Morzu Śródziemnym, a zimę na Karaibach lub Bahamach. Para ma dwóch synów – Kubę i Juliana.

Zgłoszenia należy wysyłać wyłącznie pod adres: [email protected] do 15 czerwca 2020.

Więcej szczegółów w ogłoszeniu na blogu!

Źródło: podroze.se.pl

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.