Powstaje linia lotnicza dla psów

Nowa inicjatywa w świecie lotnictwa może odmienić podróżowanie dla właścicieli psów. Bark Air, pierwsza linia lotnicza dedykowana wyłącznie przewozowi czworonożnych pasażerów, szykuje się do inauguracji lotów.

Foto: Bark Air

Zwiedzanie świata z psem może stać się łatwiejsze dzięki powstaniu Bark Air. Tradycyjne linie lotnicze rzadko przewożą zwierzęta, a te, które to robią, często stawiają przed nimi trudności i ograniczenia.

Bark Air – linie lotnicze dla psów

Bark Air, mając na uwadze potrzeby psich podróżników, planuje zrewolucjonizować sposób, w jaki psi przyjaciele podróżują. Ich pierwszy lot zaplanowano na 28 maja, rozpoczynając trasę między Nowym Jorkiem a Los Angeles, a także oferując loty międzykontynentalne do Londynu.

Podróżowanie Bark Air ma być luksusowym doświadczeniem zarówno dla psów, jak i ich właścicieli. Choć ceny biletów zaczynają się od ponad 5 tysięcy dolarów za psa i właściciela, towarzyszące im udogodnienia, takie jak smakołyki, napoje, uspokajające feromony i muzyka, mają sprawić, że podróż będzie przyjemna.

Co więcej, Bark Air pozwala psom swobodnie poruszać się na pokładzie, co umożliwia im interakcje z innymi psami i swobodne korzystanie z dostępnych udogodnień, zamiast być trzymanymi na smyczy przez cały lot.

Źródło: air.bark.co

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.