Polska poluzowała kolejne obostrzenia, większe limity w hotelach

Od 26 czerwca (Sobota) Polska wkroczyła w kolejną fazę luzowania obostrzeń. Tym razem zwiększone zostały limity osób w hotelach, restauracjach, kinach i kilku innych miejscach.

Fot: nowawarszawa.pl

Od 26 czerwca Polska poluzowała kolejne krajowe obostrzenia. Jest to świetna informacja dla turystyki i kultury, ponieważ głównie zwiększenia limitów osób w tych branżach dotyczy najnowsze luzowanie.

Limit osób w hotelach został zwiększony do 75%, to samo dotyczy restauracji. Obiekty sportowe mogą teraz wpuścić na trybuny 50% publiczności. Zwiększony limit do 75% został jeszcze w paru innych miejscach: świątyniach, kinach, teatrach, wesołych miasteczkach. Dyskoteki zostały otwarte dla max 150 osób, ale w limit nie są wliczone osoby w pełni zaszczepione.

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Fan motorsportu, pilot wycieczek turystycznych na Bałkanach i miłośnik podcastów, które sam również robi. Z turystyką związany od wielu lat, z wykształcenia technik obsługi turystycznej, gigantyczny gaduła i entuzjasta budownictwa z bloku wschodniego.