Polska celebrytka uderzona na pokładzie Wizz Air. Linie wydały oświadczenie

Polska modelka i współprowadząca Kanału Zero, Monika Goździalska, opublikowała na Instagramie zaskakujące doniesienia o agresywnym incydencie, którego miała doświadczyć na pokładzie samolotu linii Wizz Air. Według relacji Goździalskiej, doszło do uderzenia przez jednego z pasażerów, po tym jak odmówiła wyłączenia telefonu komórkowego przy starcie lotu z Malagi do Warszawy.

Monika Goździalska podzieliła się swoim przeżyciem na Instagramie, informując swoich obserwatorów o incydencie, który miał miejsce 1 lutego 2024 roku. Według jej relacji, do incydentu doszło, gdy pasażer poprosił ją o wyłączenie telefonu komórkowego, na co celebrytka odmówiła, argumentując, że jej urządzenie ms tryb samolotowy.

Monika Goździalska uderzona przez znerwicowanego pasażera na pokładzie Wizz Air

Po odmowie zareagowania na prośbę pasażera, doszło do eskalacji sytuacji, w wyniku której miało dojść do uderzenia przez tego pasażera. Monika Goździalska zwróciła się wówczas o pomoc do obsługi pokładowej, jednak według jej relacji, szefowa załogi nie zareagowała w odpowiedni sposób, odmawiając wezwania policji.

Linie lotnicze Wizz Air potwierdziły faktyczne zdarzenie, określając je jako „incydent”. Według oświadczenia przewoźnika, załoga samolotu zareagowała zgodnie z procedurami, proponując Monice Goździalskiej zmianę miejsca. Pasażerka jednak odmówiła tej propozycji.

Źródło: @monika.gozdzialska/ Instagram

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.