Policja w Dubaju zwróciła turyście zaginione 76 000 AED w zaledwie pół godziny

Czy zdarzyło Wam się kiedyś zostawić kilkadziesiąt tysięcy złotych w taksówce? W Dubaju policja zwraca zaginione pieniądze w ciągu zaledwie 30 minut! Sytuacja rozegrała się w Nowy Rok i dotyczy turysty, który zostawił w taksówce 76 000 AED.

Zagubienie takiej sumy pieniędzy mogłoby stanowić problem w wielu miejscach na świecie, jednak w przypadku Dubaju szybka reakcja i zaangażowanie służb okazały się kluczowe. Arabski turysta, który utracił 76 000 AED, zgłosił natychmiastową stratę za pośrednictwem aplikacji mobilnej policji w Dubaju. Odpowiedzialni funkcjonariusze zajęli się sprawą niezwykle szybko, odnaleźli zgubione pieniądze i zwrócili je właścicielowi w ciągu zaledwie 30 minut.

To wydarzenie jest jednym z wielu przykładów na to, jak sprawnie funkcjonuje system bezpieczeństwa i zaufania do służb w Dubaju. Zaginione przedmioty, nawet tak cenne jak duże sumy pieniędzy, często są odnajdywane i zwracane ich właścicielom w bardzo krótkim czasie, co stanowi doskonały przykład zaangażowania służb w zapewnienie bezpieczeństwa oraz wsparcia dla turystów odwiedzających to miasto.

Źródło: lovin.co

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.