Pol’and’Rock Festival przesunięty na 2021 r. Będzie alternatywa

Niestety, chwilowo pokonał nas wirus. […] W Kostrzynie nad Odrą spotkamy się dopiero za rok – czytamy na oficjalnej stronie festiwalu.

To już oficjalne – trzydniowa impreza organizowana przez Jurka Owsiaka nie odbędzie się w tym roku w Kostrzynie nad Odrą. Cały zespół Pol’and’Rock przyznaje, że powodem jest niepewność związana z pandemią.

Niestety, chwilowo pokonał nas wirus. Nie tylko nas, bo rzucił na kolana cały świat. […] Tu nie ma mocnych, to nie moment na zgrywanie bohaterstwa, to nie czas na wymyślanie sztuczek. My w Fundacji po prostu z pokorą pochyliliśmy głowy, zakasaliśmy rękawy i kiedy tylko wirus do nas przywędrował, wzięliśmy się do pomocy, na jaką jest nas stać. Powiedzieliśmy sobie – wygramy i wszyscy razem pójdziemy na spacer! Trzymamy się tego zdania bardzo mocnoczytamy w komunikacie.

Organizatorzy wzywają do odpowiedzialnego podejścia względem koronawirusa i podają dokładną datę następnej, stacjonarnej edycji – 29-31 lipca 2021. Jak przyznają, strona logistyczna tegorocznej imprezy była praktycznie dopięta – m.in. potwierdzono już line-up oraz gości na ASP.

Szykuje się jednak alternatywa. Zamiast stacjonarnej imprezy w Kostrzynie, Pol’and’Rock odbędzie się… w naszych domach.

Absolutnie nie chcemy Was w tych trzech dniach zostawić bez cudownej atmosfery naszego Festiwalu. Dlatego w dniach 30 lipca – 1 sierpnia zapraszamy Was na całe trzy dni festiwalowego grania! Stworzymy dla Was Najpiękniejszą Domówkę Świata – internetowe spotkanie pełne miłości, przyjaźni i muzyki, z masą festiwalowych gości i dźwięków. […] W Waszych domach, a może na biwaku, jeśli takie będą mogły się odbywać, a może nad jeziorem czy na polanie, gdzie będziecie mogli odpalić swój komputer – wszędzie tam będziemy z Wami od rana do późnego wieczora. Szykujemy studio, szykujemy scenografię, szykujemy dźwięki, a cała nasza ekipa fundacyjna będzie do Waszej dyspozycji, aby rozmawiać, przekazywać sobie myśli, słuchać Waszych życzeń. I tutaj wirus może nam naskoczyć!

Tak też WOŚP, wraz z KręciołaTV już teraz zaczyna działać na rzecz wirtualnego 26. edycji Pol’and’Rock Festival.

Co sądzicie o takiej odsłonie kultowej już imprezy?

Zobacz również: Niemcy: Oktoberfest odwołany

Ważny komunikat dotyczący Najpiękniejszego Festiwalu Świata – Pol'and'Rock Festival.

Opublikowany przez Jurka Owsiaka Poniedziałek, 27 kwietnia 2020

Źródło: polandrockfestival.pl

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.