Polak zamierza przejść 100 tys. kilometrów piechotą!

Podróżnik Sebastian Majewski prowadzący bloga pt. ,,Skrzat odkrywca” niedawno za cel obrał sobie przemierzenie 100 tys. km piechotą. Swoją wędrówkę prowadzi obecnie przez Polskę.

Sebastian Majewski, zdjęcie: Youtube

Projekt o nazwie ,,100 tysięcy kilometrów z marszu” Sebastian rozpoczął w lipcu ubiegłego roku. Jego trasa rozpoczęła się od wejścia na Rysy – tam też zamierza zakończyć swoją wędrówkę.

To nie pierwszy projekt tego podróżnika. Kilka lat temu jego celem było spędzenie 1001 dni w podróży po Polsce. Obecny plan działania wydaje się być trudniejszy od tego poprzedniego. Przebycie 100 tys. kilometrów piechotą ma zająć mężczyźnie ponad 10 lat. Codziennie pokonuje on trasę długości ok. 25 km.

Relacje z wędrówki Sebastiana znajdują się na jego blogu na portalu Facebook oraz Youtube. W opisie każdego filmu jest udostępniony numer konta, na który można wpłacać darowizny. Wszystkie zebrane pieniądze przeznacza on m.in. na ubrania, internet i żywność.

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.