Podróżowanie koleją po Szwecji będzie teraz zdecydowanie tańsze!

Fani podróżowania po Skandynawii od zawsze borykali się z problemem drogie transportu w państwach Europy północnej. FlixTrain wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i wchodzi na szwedzki rynek z mocno konkurencyjnymi cenami.

Fot: wikipedia.org

Zielone pociągi niemieckiego przewoźnika FlixTrain po raz pierwszy wejdą na zagraniczny rynek. Firma uruchomi swoje pierwsze zagraniczne połączenie w Szwecji, na trasie ze Sztokholmu do Goteborga.

W dalszych miesiącach przewoźnik planuje otworzyć kolejne trasy w Skandynawii, co może być ogromnym plusem dla podróżników. Pociągi FlixTrain stanowią ogromną konkurencję cenową i mogą być świetnym budżetowym rozwiązaniem dla turysty.

Wcześniej najtańszy pociąg na trasie Sztokholm-Goteborg kosztowałby nas ponad 100 zł, a połączenie trwałoby prawie 5 godzin. FlixTrain ma jechać niewiele ponad 3 godziny, a bilety normalne będą zaczynać się od 59 zł.

Źródło

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Pilot wycieczek, twórca podcastów i copywritter. Kocha zwiedzać miasta i szukać historii ludzi podczas podróży. Miłośnik Wietnamu, Zjednoczonych Emiratów Arabskich i państw byłego Bloku Wschodniego.