Podróżnicze Hubcie życzą Wam szczęśliwego nowego roku 2022!

Za nami długi, ciężki, ale i intensywny rok. Każdemu w naszej społeczności mijał on inaczej. Dla jednych był to najlepszy rok, inni chcieliby o nim zapomnieć. Nie ważne jednak, jak minął Wam cały poprzedni rok, jako Podróżnicze Hubcie wejdźcie w następny z pozytywną myślą! I pamiętajcie, pieniądze wrócą, czas nigdy, więc PODRÓŻUJ!

2021 rok nie był łatwym rokiem dla podróżników. Wciąż trwa pandemia, kolejne lockdowny, nieznośne obostrzenia. Niestety taka zastała nas codzienność i nie możemy wiele z tym zrobić, oprócz dbania o siebie i szczepienia się.

Było mnóstwo przeszkód, ale kto je pokona tak skutecznie, jak my, podróżnicy? No nikt! Dlatego nie możemy tracić nadziei, stary świat w końcu wróci i wszyscy spotkamy się na Wyspie Wielkanocnej, gdy Hubert zorganizuje tam wyjazd!

Dla nas, redaktorów strony, też nie był to łatwy rok. Musieliśmy przekazywać wam wiele negatywnych informacji o odwołanych lotach i obostrzeniach. Nie tracimy jednak pozytywnego myślenia. Dzieje się dużo dobrego, świat się powoli otwiera i zaraz będzie stał przed nami otworem.

Chcemy w nowym roku pisać dla Was o samych pozytywnych rzeczach, dawać wam mnóstwo promocji na bilety lotnicze i rozmawiać z wami, tak jak z najlepszymi przyjaciółmi. Bo w Hubciowej społeczności nie ma Panów i Pan, każdy jest na ty, ponieważ każdy jest równy.

Nie ma lepszych i gorszych. Jesteśmy My, podróżnicy z marzeniami.
Wszystkiego dobrego w nowym roku życzy redakcja Podróży z Hubertem! Do zobaczenia w Dubaju❤️️
Niżej podpisani, Wiktor i Bartosz.

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Pilot wycieczek, twórca podcastów i copywritter. Kocha zwiedzać miasta i szukać historii ludzi podczas podróży. Miłośnik Wietnamu, Zjednoczonych Emiratów Arabskich i państw byłego Bloku Wschodniego.