Pobrali się na pokładzie samolotu

Fani lotnictwa, Cathy i David Valliantowie poznali się za sprawą wspólnej pasji, a kilka dni temu stanęli na ślubnym kobiercu… podczas rejsu liniami Jetstar.

Zdjęcie: Jetstar

Zdjęcie: CNN/ Jetstar

Australijczyk i pochodząca z Nowej Zelandii Cathy poznali się w 2011 roku za sprawą gry internetowej Airport City. Wspólna pasja połączyła ich na lata. Twarzą w twarz spotkali się 2 lata później na… lotnisku w Sydney. Już zaręczeni, w listopadzie tego roku wybrali się z Sydney do Auckland. Na pokładzie samolotu mieli sobie powiedzieć sakramentalne „Tak”.

VIDEO

— Chcieliśmy, aby ślub symbolizował naszą miłość do lotnictwa, naszą miłość do Australii i Nowej Zelandii oraz naszą miłość do siebie nawzajem. Pomyślałam: będę bezczelna i zapytam Jetstar – wyznała Cathy.

W momencie, gdy samolot był w połowie drogi między Australią a Nową Zelandią, para wyszła na środek pokładu i pół-oficjalnie weszła w związek małżeński. Część urzędowa odbyła się tuż przed wylotem na lotnisku w Sydney.

— Nasza miłość do lotnictwa nas połączyła. To było najbardziej niesamowite doświadczenie. Coś, co zapamiętamy do końca życia – dodała Valliant.

Rzecznik Jetstar w rozmowie z CNN przyznał, że pasażerowie zostali uprzedzeni mailowo o nagraniach na pokładzie samolotu, ale nie wspomniano o planowanym ślubie.

Źródło: CNN/ O2

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.