PLL LOT zwiększą liczbę rejsów do Delhi

Władze polskich linii postanowiły zwiększyć częstotliwość lotów na trasie Warszawa-Delhi z pięciu do siedmiu tygodniowo.

Świątynia Lotosu w Delhi, zdjęcie: photos_pixels / Pixabay 

Przyczyną takich działań jest uzyskanie bardzo dobrych wyników w ubiegłym roku. Jak podaje Fly4free, współczynnik wypełnienia samolotów na tej trasie wynosi ok. 80 procent, a poziom rezerwacji na sezon letni wskazuje, że wynik będzie lepszy.

– Każde połączenie, zarówno to dopiero co uruchomione, jak również funkcjonujące już od wielu lat, jest przez nas wnikliwie i na bieżąco analizowane. W przypadku lotów do stolicy Indii nasze wyliczenia wskazywały na wysoki potencjał zarówno ruchu turystycznego jak i biznesowego, dlatego też od samego początku jego funkcjonowania uruchomiliśmy aż 5 rejsów tygodniowo. Pierwsze miesiące tych operacji potwierdzają nasze przewidywania – trasa do Delhi notuje świetne wyniki i co ważne, nie tylko w klasie ekonomicznej, ale również w klasach podwyższonego komfortu lotu. Liczymy na to, że oferta codziennych rejsów zachęci jeszcze więcej pasażerów do skorzystania z połączenia – powiedział Michał Fijoł, członek zarządu ds. handlowych LOT-u.

Źródło: Fly4free

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.