PLL LOT zwiększą liczbę lotów z Warszawy do Seulu

Polskie Linie Lotnicze LOT ogłosiły plany zwiększenia liczby lotów z Warszawy do stolicy Korei Południowej, Seulu, rozszerzając ilość połączeń z 4 do 6 razy w tygodniu od nadchodzącego sezonu letniego 2024 roku.

Foto: Oskar Kadaksoo/ Unsplash

LOT zdecydowały o znaczącym rozszerzeniu swoich lotów z Warszawy do Seulu, odpowiadając na rosnące zapotrzebowanie na podróże między Polską a Koreą Południową. Obecnie linie lotnicze oferują połączenia do Seulu w czwartki, soboty, niedziele i wtorki.

Od kwietnia przyszłego roku, w ramach zwiększenia częstotliwości lotów, LOT wprowadzi dodatkowe dwa rejsy tygodniowo. Planowane jest, że połączenia do Seulu będą realizowane we wtorki, środy, czwartki, piątki i dwukrotnie w niedzielę. Ta decyzja ma na celu umożliwienie pasażerom większej elastyczności w wyborze dni podróży pomiędzy Warszawą a Seulem.

Rozszerzenie liczby lotów między Warszawą a Seulem jest reakcją na rosnącą popularność podróży między Polską a Koreą Południową, zarówno w celach biznesowych, jak i turystycznych. Korejska stolica stanowi atrakcyjne miejsce nie tylko dla osób zainteresowanych historią i kulturą, ale także dla biznesmenów.

Źródło: lot.com

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.