PLL LOT zwiększą liczbę lotów na Kaukaz

PLL LOT szykuje się do znacznego zwiększenia swoich lotów na Kaukaz w nadchodzącym sezonie letnim, reagując na rosnące zapotrzebowanie na podróże do stolic Gruzji, Armenii i Azerbejdżanu.

Baku, foto: Gerhard Reus/ Unsplash

Od 1 kwietnia 2024 roku PLL LOT zwiększy swoje loty między Warszawą a Tbilisi i Erywaniem, oferując codzienne połączenia. Jest to znaczący wzrost w porównaniu z obecnym rozkładem lotów.

Dodatkowo zmiany będą tyczyć się lotów do Baku. Dotychczasowy harmonogram obejmuje cztery loty tygodniowo do stolicy Azerbejdżanu, jednak już w kwietniu 2024 roku do rozkładu zostanie dodany piąty rejs, z planowanym wykonywaniem go w każdy czwartek. Rejsy będą odbywać się również w poniedziałki, środy, piątki i soboty.

Decyzja narodowego polskiego przewoźnika odzwierciedla rosnące zainteresowanie podróżami na Kaukaz, a także wzrost zapotrzebowania na bezpośrednie połączenia z Polski do tych regionów.

Źródło: lot.com

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.