PLL LOT zwiększa liczbę lotów do Pekinu

Polskie Linie Lotnicze LOT ogłaszają dobrą wiadomość dla podróżnych zainteresowanych podróżami do stolicy Chin. Od 30 października 2023 roku przewoźnik zwiększy oferowanie na trasie z Warszawy do Pekinu.

Pekin, foto: Li Yang/ Unsplash

Obecnie LOT wykonuje dwa rejsy w tygodniu, w każdy poniedziałek i środę, umożliwiając pasażerom wygodne podróżowanie między Polską a Chinami. Jednak już za niespełna trzy miesiące, od 30 października, linie lotnicze zwiększą częstotliwość lotów i będą obsługiwać trasę cztery razy w tygodniu.

Podróżni będą mieli możliwość wyboru lotów na tej trasie również w piątki i soboty, co pozwoli na elastyczne planowanie podróży i dostosowanie ich do indywidualnych potrzeb.

Zwiększenie liczby lotów do Pekinu to dobra wiadomość dla osób podróżujących zarówno w celach biznesowych, jak i turystycznych. Częstsze loty umożliwią elastyczne planowanie podróży i dostosowanie ich do harmonogramu podróżnych.

Ponadto, wzrost liczby lotów otworzy również więcej możliwości dla osób podróżujących między Polską a Chinami w celach biznesowych, umożliwiając lepszą współpracę handlową i kulturalną między oboma krajami.

Źródło

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.