PLL LOT zmuszone do anulowania lotów do Amsterdamu

TANIE LOTY: 15 minut przed innymi – KLIKNIJ, aby włączyć

W związku z wprowadzeniem dziennego limitu przyjmowania pasażerów na lotnisku Schiphol w Amsterdamie, Polskie Linie Lotnicze LOT musiały odwołać kilka lotów, które planowo miały się odbyć w lipcu i sierpniu.

Schiphol Airport, foto: Bruce Turner/ Flickr

Sytuacja na największymi lotnisku w Holandii nie wygląda za ciekawie. Brak odpowiedniej liczby pracowników na różnych stanowiskach prowadzi do chaosu, związanego z opóźnieniami lub odwoływaniami lotów.

Z tego powodu Port Lotniczy Schiphol zapowiedział wprowadzenie dziennego limitu liczby przyjmowanych pasażerów. W związku z tym wiele linii lotniczych musi zredukować liczbę lotów wykonywanych do Amsterdamu, w tym również LOT.

Polski przewoźnik już teraz przedstawił listę rejsów, które zostaną anulowane. Jak dowiedział się portal Rynek Lotniczy, loty z Warszawy do Amsterdamu będą odwołane w dniach 3 – 4 lipca, 12 – 13 lipca, 28 – 29 lipca, 31 lipca – 1 sierpnia, 15 – 16 sierpnia oraz 27 – 28 sierpnia.

Źródło

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.