PLL LOT z nowym Safety Video

Polskie Linie Lotnicze LOT zaprezentowały wszystkim swój nowy film, przedstawiający zasady bezpieczeństwa na pokładzie. Lektorem została Krystyna Czubówna.

Fot: Nowe Safety Video PLL LOT

Polskie Linie Lotnicze LOT mocno zaskoczyły wszystkich i zaprezentowały swój nowy film, który demonstruje pasażerom zasady bezpieczeństwa panujące na pokładzie polskiego przewoźnika. Film miał swoją premierę 7 grudnia 2023 roku i wywołam niemały zachwyt w internecie.

Nowe Safety Video Polskich Linii Lotniczych

To jest pierwszy tego typu nowy film polskich linii lotniczych od 11 lat. W najnowszym Safety Video LOTu lektorem została Krystyna Czubówna, a nowa instrukcja bezpieczeństwa powstała we współpracy z Muzeum Narodowym w Warszawie. Film kręcono w Galerii Sztuki XIX Wieku. Zasady bezpieczeństwa zostały przedstawione w oryginalny i interesujący sposób, o czym możesz sam się przekonać, oglądając poniższy film:

Źródło: https://youtu.be/ErthYuAMN9Y?si=RSy9Ac-kOQup7ySa

Tło: Nowe Safety Video PLL LOT

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Fan motorsportu, pilot wycieczek turystycznych na Bałkanach i miłośnik podcastów, które sam również robi. Z turystyką związany od wielu lat, z wykształcenia technik obsługi turystycznej, gigantyczny gaduła i entuzjasta budownictwa z bloku wschodniego.