PLL LOT wznowią loty do Los Angeles!

Jak informuje portal Fly4free.pl, na początku przyszłego roku polski przewoźnik ponownie uruchomi połączenie między Warszawą a Los Angeles.

Foto: Gerson Repreza/ Unsplash

Już od 8 listopada władze Stanów Zjednoczonych poluzują ograniczenia związane z podróżowaniem. Z ich decyzji mogą się ucieszyć obywatele większość państw, w tym również Polski. W związku z tym PLL LOT postanowiły, że w niedalekiej przyszłości ponownie uruchomią połączenie do niektórych amerykańskich miast.

– W związku z otwarciem USA i zwiększonym popytem uzupełniliśmy naszą siatkę o nowe połączenia do Nowego Jorku, Newark, Chicago, wznawiamy loty do Miami. Na nowo ruszy też trasa z Warszawy do Los Angeles, którą chcemy uruchomić w przyszłym roku, od końca sezonu zimowego – powiedział Michał Fijoł, członek zarządu LOT ds. handlowych.

Ze słów Fijoła wynika, że rejsy na trasie z Lotniska Chopina do Los Angeles mogą ruszyć już w marcu 2022 roku. Co więcej, w przyszłym roku oczekiwać można również otwarcia połączenia do San Francisco – loty do tego miasta były zapowiadane już w 2019 roku.

Źródło

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.