PLL LOT uruchomią więcej lotów do Czarnogóry i Macedonii Północnej

PLL LOT, polski narodowy przewoźnik, ogłosił zwiększenie liczby lotów do dwóch bałkańskich destynacji – Czarnogóry i Macedonii Północnej, w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie podróżami do tych regionów.

Foto: Kuba Bożanowski/ Flickr

Obecnie PLL LOT realizuje siedem rejsów tygodniowo między Warszawą a Skopje oraz osiem połączeń pomiędzy Warszawą a Podgoricą. Jednakże, w odpowiedzi na zwiększone zainteresowanie podróżnych, w szczycie sezonu letniego przewoźnik zwiększy liczbę lotów do obu destynacji.

LOT częściej poleci z Warszawy do Podgoricy i Skopje

W szczycie sezonu letniego, który przypada na miesiące lipiec i sierpień, PLL LOT będzie wykonywał dziewięć lotów tygodniowo między Warszawą a Skopje, co oznacza wzrost o dwa dodatkowe połączenia w porównaniu z obecną sytuacją.

Podobnie, liczba lotów z Warszawy do Podgoricy również zostanie zwiększona. Aktualnie LOT realizuje osiem połączeń tygodniowo między stolicami Polski i Czarnogóry, jednak w szczycie sezonu letniego planowane jest uruchomienie aż 11 lotów tygodniowo, aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu podróżnych.

Źródło: lot.com/pl/pl

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.