PLL LOT rezygnują z Lavazzy na pokładach samolotów

Polski przewoźnik postanowił wycofać się z podawania kaw marki Lavazza. Zmiany dotyczą klasy biznes i ekonomicznej premium.

zdjęcie: materiały prasowe

Obecnie, włoską kawę wypijemy tylko na trasach dalekodystansowych. Polskie linie chcą docelowo wprowadzić we wszystkich klasach napoje firmy Mokate.

– Polskie Linie Lotnicze LOT współpracują z firmą Global Coffee Group, dostawcą kawy Mokate, od 2017 roku. W ramach tej kooperacji oferowaliśmy kawę tego producenta pasażerom LOT Economy Class. W związku z tym, że nasze relacje układają się bardzo dobrze, postanowiliśmy pod koniec zeszłego roku rozszerzyć obecność produktów Mokate na naszych pokładach – powiedział Jakub P. Panek, ekspert ds. marketingu w Biurze Komunikacji Korporacyjnej PLL LOT.

Mokate to polska firma założona w 1990 roku, która oferuje szeroki wachlarz m.in herbat, kaw, zabielaczy i napojów czekoladowych. Do grupy Mokate należy dziewięć przedsiębiorstw w Polsce, Słowacji, Czechach, na Ukrainie i Węgrzech. Siedziba firmy znajduje się w Ustroniu.

Źródło: Pasażer

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.