PLL LOT planują zimową ekspansję na Bałkanach

Polskie Linie Lotnicze LOT szykują się do zimowej ekspansji na Bałkanach, oferując podróżnym jeszcze więcej możliwości do odkrywania fascynujących destynacji. W nadchodzącym sezonie zimowym, LOT zwiększy ofertę lotów do wybranych miast bałkańskich.

Foto: Oliver Holzbauer/ Unsplash

Od 29 października do 30 marca 2024 roku, Polskie Linie Lotnicze LOT będą oferować zwiększoną liczbę rejsów z Lotniska Chopina do pięciu kluczowych miast na Bałkanach: Belgradu, Lublany, Skopje, Tirany i Zagrzebia. To doskonała wiadomość dla podróżujących, którzy chcą odkrywać urok tych regionów, zarówno w celach biznesowych, jak i turystycznych.

Do Skopje, stolicy Macedonii Północnej, LOT planuje wprowadzić trzy rejsy w tygodniu, operując nowoczesnymi embraerami E175. To doskonała okazja, by poznać kulturę i piękno tego fascynującego miasta. Lublana, stolica Słowenii, stanie się jeszcze bardziej dostępna dzięki sześciu codziennym rejsom w tygodniu, umożliwiając podróżnym odkrycie malowniczych zakątków tego urokliwego kraju.

Zagrzeb, stolica Chorwacji, zostanie obsłużony przez aż dziewięć tygodniowych rotacji, co oznacza łącznie 192 rejsy w okresie sezonu zimowego. To idealny punkt startowy do eksploracji bogatej historii i dziedzictwa tego regionu. Belgrad, stolica Serbii, będzie cieszyć się aż 246 rejsami, co stanowi imponujący wzrost o 39,8 proc. w porównaniu z poprzednim sezonem zimowym. Codzienne połączenia z Tirany, stolicy Albanii, umożliwią podróżnym odkrycie uroków tego pięknego kraju.

Źródło

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.