PLL LOT ogłosiły więcej lotów z Polski do Stambułu

Polskie Linie Lotnicze LOT ogłosiły rozszerzenie swojej oferty lotów z Polski do Stambułu na nadchodzący sezon letni. Tyczy się to połączeń z Warszawy i Krakowa.

Foto: Anna Berdnik/ Unsplash

Polskie Linie Lotnicze LOT podjęły decyzję o zwiększeniu liczby lotów z Krakowa do Stambułu w sezonie letnim. Obecnie realizowane trzy rejsy w tygodniu zostaną rozszerzone o dodatkowe połączenia, od kwietnia oferując rejsy we wtorki, czwartki, niedziele oraz nowo wprowadzone w soboty.

LOT nie zapomina także o podróżnych z Warszawy, zwiększając liczbę lotów na trasie Warszawa – Stambuł. Od 31 marca br. przewoźnik obsłuży tę trasę nie tylko w poniedziałki, środy oraz piątki, ale także dodatkowo w czwartki oraz niedziele. To krok w kierunku zaspokojenia rosnącego popytu na podróże do tego tureckiego miasta.

Polskie Linie Lotnicze LOT reagują na rosnące zapotrzebowanie na połączenia do tego popularnego miejsca docelowego, umożliwiając podróżnym korzystanie z różnorodnych terminów podróży zarówno z Krakowa, jak i Warszawy.

Źródło: lot.com

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.