PLL LOT dokonują zmian w systemie rezerwacji

TANIE LOTY: 15 minut przed innymi – KLIKNIJ, aby włączyć

Polskie Linie Lotnicze LOT poinformowały o wprowadzeniu możliwości zmiany w rezerwacji również w najtańszej taryfie ekonomicznej Saver. Decyzja została podjęta po przeanalizowaniu obecnej sytuacji, związanej ze znoszeniem restrykcji wjazdowych, a także gwałtownym wzrostem popytu na podróże lotnicze.

Foto: Oliver Holzbauer/ Flickr

Linie lotnicze na świecie oferują w ostatnim czasie wiele pozytywnych zmian dla klientów, szczególnie tych dotyczących systemu rezerwacji.

Do tej grupy dołączył również LOT, który postanowił wprowadzić odpłatną zmianę rezerwacji w najtańszej taryfie Saver, dającej możliwość podróży tylko z bagażem podręcznym do 8 kg. Zmiany wejdą w życie od 19 lipca i bedą dotyczyły biletów zakupionych po tym dniu.

Za zmianę daty lub trasy podróży trzeba będzie zapłacić 190 zł na połączeniach krajowych, a także odpowiednio 70 i 150 euro na połączeniach międzynarodowych krótkiego i długiego zasięgu.

Źródło

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.