PLL LOT: 20% rabatu na wszystkie loty z okazji Black Week

Black Week, wyjątkowy okres zakupów, ożywia się również w branży lotniczej. Tym razem Polskie Linie Lotnicze LOT włączają się w tę akcję, oferując promocyjne ceny na bilety lotnicze.

Foto: Oliver Holzbauer/ Flickr

Z okazji Black Week, PLL LOT przygotowały wyjątkową ofertę na bilety lotnicze. Kampania promocyjna obowiązuje w dniach od 22 do 29 listopada i pozwala na zakup biletów z zastosowaniem 20% rabatu. Aby skorzystać z promocji, wystarczy użyć kodu rabatowego BLACKWEEK podczas dokonywania rezerwacji.

Rabat w wysokości 20% obowiązuje na loty realizowane od 7 stycznia do 24 kwietnia 2024 roku – wyjątek stanowi okres od 26 marca do 4 kwietnia, który nie podlega promocji. Bilety objęte promocją zawierają w cenę podróży również bagaż podręczny.

Black Week to doskonała okazja, aby zaplanować podróż na nadchodzące miesiące z wyjątkowymi korzyściami cenowymi. Akcja rabatowa Polskich Linii Lotniczych LOT trwa jedynie tydzień, dlatego warto skorzystać z okazji i zakupić bilety na wybraną trasę z atrakcyjnym rabatem.

Źródło: lot.com

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.