Pilot oświadczył się stewardesie na pokładzie LOT-U!

Miłość jest wszędzie, nawet na pokładzie Polskich Linii Lotniczych LOT! Pasażerowie niedzielnego lotu z Warszawy do Krakowa byli świadkami wyjątkowych oświadczyn Kapitana Konrada dla ukochanej, stewardessy Pauli. Wybranka powiedziała tak!

Fot: Polskie Linie Lotnicze LOT, firm autorski przewoźnika

Jeśli internauci piszą, że to jedne z najpiękniejszych zaręczyn, jakie w życiu widzieli to wiedz, że ci się udało! Wyjątkowe wyznanie miłości mogli podziwiać pasażerowie niedzielnego lotu PLL LOT LO3905 z Warszawy do Krakowa. Pilot rejsu, Konrad tuż przed startem samolotu wyszedł z kabiny pilotów i oświadczył się swojej ukochanej Pauli, która była Stewardessą podczas tego lotu. Wydarzenie oglądali przypadkowi pasażerowie i bliscy narzeczonych, zaproszeni na rejs w tajemnicy przez Kapitana.

Wyjątkowe oświadczyny Kapitana dla ukochanej przed lotem!

Zobacz film: Pilot oświadczył się stewardesie na pokładzie samolotu PLL LOT!

„Dzisiaj jest wyjątkowy dzień dla mnie. Dzisiaj na pokładzie tego samolotu jest bardzo ważna dla mnie osoba, a także duża część naszej rodziny, mojej i najpiękniejszej stewardesy, która jest z tyłu tego samolotu w tym momencie i mam nadzieję, że niczego się nie spodziewała. Proszę państwa, półtorej roku temu w tej pracy poznałem najcudowniejszą osobę, która totalnie odmieniła moje życie. Jestem za jej sprawą, za sprawą Pauli, która jest z tyłu, najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. Pauliś, skarbie odmieniłaś moje życie, sprawiłaś, że jestem szczęśliwym człowiekiem. Jesteś dla mnie największym skarbem, największym spełnieniem moich marzeń. W związku z tym mam do ciebie prośbę, kochanie. Czy zgodziłabyś się zostać moją żoną?” – po tych słowach stewardesa Paula wpadła w ramiona swojemu ukochanemu, przyjmując jego oświadczyny. Poznali się na locie z Warszawy do Krakowa i na tym samym locie związali się na całe życie. Tego filmu nie da się obejrzeć tylko raz! Gratulacje dla młodej pary!

Źródło: „Pilot oświadczył się stewardesie na pokładzie samolotu PLL LOT!”, film w serwie YouTube

Tło: Polskie Linie Lotnicze LOT, firm autorski przewoźnika

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Fan motorsportu, pilot wycieczek turystycznych na Bałkanach i miłośnik podcastów, które sam również robi. Z turystyką związany od wielu lat, z wykształcenia technik obsługi turystycznej, gigantyczny gaduła i entuzjasta budownictwa z bloku wschodniego.