Pasażerka linii Southwest Airlines leżała w schowku bagażowym przed startem samolotu

Niecodzienny incydent miał miejsce na pokładzie samolotu Southwest Airlines. Pasażerowie lecący z Albuquerque do Phoenix byli zaskoczeni, gdy zauważyli kobietę leżącą w luku bagażowym nad ich głowami. Linia lotnicza bada sprawę.

Pasażerowie lotu Southwest Airlines z Albuquerque do Phoenix doświadczyli nietypowej sytuacji podczas wchodzenia na pokład 6 maja 2024 roku. Zamiast spokojnie zajmować miejsca, ich uwagę przyciągnęła kobieta leżąca w schowku bagażowym nad głowami innych pasażerów.

Incydent na pokładzie linii Southwest Airlines

W sieci pojawił się film, na którym widać kobietę leżącą wśród walizek, podczas gdy stewardesa wita kolejnych pasażerów na pokładzie samolotu. Nagranie szybko zyskało popularność, wywołując falę zdziwienia i pytań wśród internautów.

Stewardesa odkryła kobietę jeszcze przed startem samolotu. Nie jest jasne, jak długo pasażerka przebywała w schowku bagażowym ani dlaczego się tam znalazła. Pracownicy linii lotniczej szybko zareagowali na niecodzienną sytuację, jednak szczegóły dotyczące dalszych działań nie zostały ujawnione.

Southwest Airlines prowadzi obecnie śledztwo w sprawie tego incydentu. Linia lotnicza nie przekazała jeszcze żadnych dodatkowych informacji na temat przyczyn i okoliczności, które doprowadziły do tego zdarzenia. Przedstawiciele przewoźnika podkreślają, że incydent jest traktowany bardzo poważnie.

Źródło: eu.usatoday.com

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.