Pasażer spóźnił się na samolot do Polski. Chciał za wszelką cenę polecieć, więc rzucił się na taśmę bagażową

Brytyjska Policja musiała zatrzymać 34-letniego mężczyznę, który w kuriozalny sposób chciał się dostać na samolot do Polski. Pasażer spóźnił się na lot, więc wskoczył na taśmę bagażową. Liczył, że tak dostanie się do luku samolotu.

Fot: Boeing 737-800 Ryanair

Niemałe kłopoty będzie miał 34-letni mężczyzna, który został aresztowany w sobotę 7 sierpnia na angielskim lotnisku East Midlands. Jego absurdalna próba wdarcia się na pokład samolotu linii Ryanair mogła skończyć się dla niego poważnymi kłopotami.

Pasażer miał zakupiony bilet na rejs do Rzeszowa. Jak relacjonuje lotnisko, przybył on jednak na East Midlans Airport 35 minut po zakończeniu finalnej odprawy. Gdy zrozumiał swój błąd, w akcie desperacji rzucił się na taśmę bagażową. Zamierzał w ten sposób za wszelką cenę dostać się do samolotu.

Śmiałek został bardzo szybko aresztowany za wejście bez zezwolenia na zabroniony obszat lotniska. Dostał wyraźne upomnienie, lecz jego występek nie zakłócił pracy lotniska.

Źródło

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Fan motorsportu, pilot wycieczek turystycznych na Bałkanach i miłośnik podcastów, które sam również robi. Z turystyką związany od wielu lat, z wykształcenia technik obsługi turystycznej, gigantyczny gaduła i entuzjasta budownictwa z bloku wschodniego.