„Parking za 1 zł” przy wylotach z Rzeszowa do Egiptu

Port lotniczy Rzeszów-Jasionka wystartował z kolejną edycją promocji „Parking za 1 zł”. Tym razem promocja będzie dotyczyć wszystkich, którzy wykupią wakacje lub czarterowy lot z Rzeszowa do egipskiego Marsa Alam pomiędzy 15 listopada a 15 grudnia 2023 roku.

Fot: Vitor Paladini, Unsplash

Każdy z nas lubi promocje. Zdają sobie z tego sprawę władze portu lotniczego Rzeszów-Jasionka, które przygotowały dla swoich pasażerów nową odsłonę promocji „Parking za 1 zł” Podrzeszowskie lotnisko umożliwi parkowanie za symboliczną złotówkę dla wybranej grupy klientów. Co trzeba zrobić, aby móc parkować za grosze?

Tanie parkowanie dla lecących do Egiptu

Promocja „Parking za 1 zł” została przygotowana dla klientów, którzy pomiędzy 15 listopada a 15 grudnia 2023 roku wykupią wakacje lub sam lot czarterowy do Marsa Alam w egipcie. Wakacje i czarterowe loty są organizowane przez biuro podróży Coral Travel, więc z promocji mogą skorzystać ci, którzy wykupią wczasy lub lot w promocyjnym okresie.

Jeśli ktoś zdecyduje się skorzystać z promocji, musi postąpić następująco: po przylocie do Rzeszowa trzeba udać się do Punktu Obsługi Pasażera z biletem parkingowym oraz dokumentem zakupu lotu lub wczasów z widoczną datą dokonania płatności w czasie objętym promocją. Przy podróży do 8 dni pasażerowie zapłacą 1 zł zamiast 99 zł, a przy podróży do 15 dni również tylko złotówkę, zamiast 149 zł. Dłuższe pobyty nie są objęte promocją. Cały regulamin akcji można przeczytać na stronie rzeszowskiego lotniska.

Źródło: dział prasowy portu lotniczego Rzeszów-Jasionka
Zdjęcie w tle: Robert Neumann/port lotniczy Rzeszów-Jasionka

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Pilot wycieczek, twórca podcastów i copywritter. Kocha zwiedzać miasta i szukać historii ludzi podczas podróży. Miłośnik Wietnamu, Zjednoczonych Emiratów Arabskich i państw byłego Bloku Wschodniego.