Nowy pomysł InPostu. Paczkomat na Lotnisku Chopina

Grupa InPost kontynuuje rozwijanie swojej sieci paczkomatów, oferując podróżnym nowe, wygodne rozwiązanie na warszawskim Lotnisku Chopina. W strefie kontroli bagażu, przy przejściu Fast Track E, znajduje się teraz specjalny paczkomat InPost. To pomysł, który nie tylko ułatwi podróżowanie, ale także zapewni komfort i pewność, że Twoje rzeczy są zawsze pod kontrolą.

– Wartościowe przedmioty, które przez przypadek zostały w bagażu podręcznym, mogą bardzo utrudnić życie podróżnym. Trzeba je wyrzucić albo wrócić i włożyć do odprawionego bagażu rejestrowanego. To nie tylko kłopot, ale i spory stres. Teraz Paczkomat rozwiązuje ten problem – można szybko i niedrogo zabezpieczyć takie rzeczy, nie wydłużając odprawy – powiedział Waldemar Brzoska, dyrektor biura ekspansji InPost.

Jeśli zdarzy się sytuacja, w której Twój przedmiot nie przejdzie kontroli bezpieczeństwa, InPost ma na to odpowiedź. Twój bagaż zostanie umieszczony w wytrzymałym worku strunowym i odpowiednio opakowany, aby zapewnić bezpieczeństwo. Następnie zostaniesz skierowany do przejścia Fast Track E, gdzie czeka specjalnie przygotowane miejsce. Tutaj możesz spakować swój przedmiot w odpowiednio dostosowany karton i umieścić go w skrytce paczkomatu. Cały ten proces jest szybki i intuicyjny, dzięki czemu nie opóźni Twojej podróży.

Aby skorzystać z tego wygodnego rozwiązania, wystarczy użyć aplikacji InPost Mobile, która pomoże nadać paczkę na wskazany adres.

Innym nowo otwartym udogodnieniem dostępnym dla podróżnych na Lotnisku Chopina są innowacyjne kapsuły do spania. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które muszą spędzić dłuższy czas na lotnisku, czekając na swoją przesiadkę lub nocujących przed kolejnym lotem. Kapsuły te, znane również jako „kapsułowe hotele”, już od dawna zdobywają popularność w najważniejszych portach lotniczych na całym świecie.

Źródło

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.