Otworzono największy park linowy w Polsce

Polska może pochwalić się nową atrakcją turystyczną, która zachwyci miłośników aktywnego wypoczynku i adrenaliny. Otworzono Park Linowy Wańkowa, największy tego typu park rozrywki w kraju.

BIESZCZAD.ski Wańkowa, Foto: Park Linowy Wańkowa

Park Linowy Wańkowa to nowa perełka wśród atrakcji turystycznych Polski, która znajduje się w malowniczej bieszczadzkiej wsi Wańkowa, leżącej w gminie Olszanica. Park ten to doskonałe miejsce na spędzenie aktywnego czasu z rodziną, przyjaciółmi czy w ramach zorganizowanych wyjazdów integracyjnych czy szkoleniowych.

Park Linowy Wańkowa z najdłuższą trasą w Polsce

Na terenie parku rozrywki znajdują się trzy trasy o różnym stopniu trudności, zapewniając wspaniałą zabawę dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Trasa zielona o długości 120 metrów jest idealna dla początkujących, oferując łagodne wyzwania i możliwość zapoznania się z elementami parku linowego. Trasa żółta, licząca 180 metrów, dostarcza nieco większych emocji, zachęcając do pokonywania różnorodnych przeszkód i zwiększając poziom adrenaliny.

Najbardziej wymagająca trasa czerwona, która liczy aż 355 metrów, to prawdziwe wyzwanie dla tych, którzy poszukują mocniejszych wrażeń i chcą przetestować swoje umiejętności. Łącznie park oferuje trasę o długości 655 metrów z 42 przeszkodami, która stanowi najdłuższą trasę w Polsce, gwarantując niezapomniane przeżycia i mnóstwo emocji dla wszystkich odwiedzających.

Źródło: bieszczad.ski

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.