Oman uruchamia cyfrową platformę, by ułatwić podróż przyjezdnym

TANIE LOTY: 15 minut przed innymi – KLIKNIJ, aby włączyć

Podróżowanie po Omanie ma być teraz najłatwiejsze w historii, a to wszystko dzięki nowej, cyfrowej platformie dla turystów. Pozwala ona łatwo zaplanować podróż i wybrać upatrzone przez siebie usługi dodatkowe, a rezerwacja odbywa się natychmiastowo.

W Omanie powstała pierwsza platforma cyfrowa, która ma obsługiwać zarówno podróże krajowe, jak i międzynarodowe. Głównym założeniem VisitOman jest obsługa turystyki B2B i natychmiastowe potwierdzanie rezerwacji z nią związanych, w tym rezerwowanie usług dodatkowych.

Sułtanat Omanu uruchomił tę platformę dla swoich partnerów handlowych na terytorium państwa, by przez współpracę w zakresie turystyki móc oferować podróżnym najwygodniejsze rozwiązania w świecie podróży i łatwe planowanie. Pozwoli to turystom na pełne cieszenie się pięknem Omanu, bez obawy o planowanie wakacji.

VisitOman.om to pierwsza w Omanie autoryzowana i zintegrowana platforma cyfrowa, przygotowana specjalnie do obsługi międzynarodowej branży turystycznej. Nowoczesny system cyfrowy oferuje udogodnienia dla turystów, ułatwiając planowanie, rezerwację i tworzenie pakietów podróży, które pozwolą podziwiać piękno Omanu w całości.

Warto tutaj przytoczyć słowa Habiba Al Maamari, dyrektora zarządzającego Visit Oman: „Naszym celem jest ustanowienie jednolitych standardów w zakresie regulowanych tras, oferty turystycznej, cen, jasnych zasad i warunków oraz precyzyjnie zdefiniowanych umów dotyczących obsługi klienta. Platforma oferuje stymulujące możliwości biznesowe dla sieci partnerów, jednocześnie realizując cel, jakim jest ożywienie turystyki w Omanie i wspieranie jego pozycji wśród światowych rynków podróży i turystyki zgodnie z Narodową Strategią Turystyki 2040″.

Platforma będzie również świetnym rozwiązaniem nie tylko dla indywidualnych turystów, ale także organizatorów turystyki. Przytoczmy zresztą tutaj zdanie z oficjalniej strony platformy: „budując całościowy plan podróży od momentu wejścia gości na pokład samolotu do Omanu do momentu wyjazdu.”

Wszystkie usługi oferowane na platformie są przed wprowadzeniem rzeczowo sprawdzane, więc nie musimy się obawiać jakości naszego noclegu lub innych usług dostępnych do zarezerwowania.

Źródło

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Fan motorsportu, pilot wycieczek turystycznych na Bałkanach i miłośnik podcastów, które sam również robi. Z turystyką związany od wielu lat, z wykształcenia technik obsługi turystycznej, gigantyczny gaduła i entuzjasta budownictwa z bloku wschodniego.