Ogłoszono czarterowe połączenia z lubelskiego lotniska

Lubelskie lotnisko szykuje się na gorący sezon turystyczny, wprowadzając bogatą ofertę lotów do popularnych destynacji wakacyjnych. W tym roku podróżni będą mieli szansę skorzystać z nowych połączeń do egzotycznych miejsc, w tym Hurghady i Krety, które dołączają do już istniejącej siatki tras.

Kreta, foto: Joshua Kettle/ Unsplash

Z tegorocznej oferty lotów z lubelskiego lotniska do różnych części świata cieszyć się będą miłośnicy słonecznych plaż i kultury. Oprócz klasycznych destynacji takich jak Turcja, Egipt, Grecja, Chorwacja, Tunezja i Bułgaria, podróżni będą mieli możliwość odkrywania nowych miejsc, w tym Hurghady w Egipcie i Krety w Grecji.

Bogata siatka lotów czarterowych z Lublina

Zważywszy na znaczące zainteresowanie regionem Antalyi w Turcji, loty na turecką Riwerę zostaną zwiększone, oferując podróżnym aż pięć rejsów w tygodniu. Dodatkowo, oferta zostanie wzbogacona o zwiększoną liczbę połączeń na inne greckie wyspy, takie jak Rodos, oraz do Tunezji, z nowym połączeniem do Monastyru.

Podróżni z Lublina będą mieli okazję odwiedzić również Burgas nad Morzem Czarnym oraz Split w Chorwacji, korzystając z już znanych i lubianych wakacyjnych połączeń. To wszystko sprawia, że tegoroczny sezon turystyczny zapowiada się niezwykle atrakcyjnie dla podróżnych z regionu lubelskiego.

Źródło: airport.lublin.pl

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.