Oglądaj zakończenie EXPO2020 na żywo!

TANIE LOTY: 15 minut przed innymi – KLIKNIJ, aby włączyć

Dzisiaj wieczorem odbędzie się oficjalne zakończenie EXPO2020 w Dubaju. Kurtyna opada, a sześć niezapomnianych miesięcy, wypełnionych nową wizją na przyszłość, pożegna się z ostatnimi odwiedzającymi w spektakularnym stylu. Ceremonię zamknięcia z ekscytującymi występami, pokazami sztucznych ogni i koncertami światowych gwiazd muzyki możecie obejrzeć na żywo TUTAJ.

Fot: EXPO2020 Dubai

Po sześciu miesiącach kończy się EXPO2020, czyli wydarzenie, które niewątpliwie przejdzie do historii świata. Miliony odwiedzających mogło od początku października do końca marca podziwiać różnorodne pawilony państw z całego świata, technologię wystawianą przez największe firmy i korzystać z różnorodnie dobranych atrakcji, które ucieszą turystę niezależnie od wieku. Dodatkowo w pawilonach odwiedzający mogli kosztować kuchni z każdego zakątka kuli ziemskiej, przenosząc się w jeden dzień czy to do Japonii, czy Meksyki i Kolumbii. EXPO2020 było też okazją do spotkania ludzi z całego świata, poznania nowych kultur i zawarcia niezapomnianych znajomości.

EXPO2020 było miejscem, które pozwalało poznać kulturę państw z całej kuli ziemskiej, ich spojrzenie na przyszłość. Wszystkie pawilony razem przedstawiały swoją myśl przewodnią, jak ma wyglądać lepsza przyszłość, w której wspólnie będziemy mogli żyć w pokoju i przyjaźni. Mogliśmy zobaczyć najnowsze technologię i rozwiązania, spotkać sławnych ludzi i znaleźć w jednym miejscu to, za czym musieli byśmy latać po całym świecie.

Dzisiaj od 17:00 rozpocznie się ceremonia zamknięcia EXPO2020 w Dubaju. Transmisję można obejrzeć na żywo KLIKAJĄC TUTAJ.

Całe wydarzenie będzie działo się w Al Wasl Dome i jego okolicy. Wystąpią tacy muzycy jak Yo-Yo Ma, Norah Jones, Christina Aguilera i DJ Tiësto, który będzie grał aż do 3 nad ranem! Możemy też spodziewać się niesamowicie spektakularnych pokazów sztucznych ogni, dlatego warto zasiąść i podziwiać ceremonię zakończenia EXPO2020 w Dubaju!

Byliście na EXPO2020 w Dubaju? Jakie są wasze wrażenia? Podzielcie się zdjęciami!

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Fan motorsportu, pilot wycieczek turystycznych na Bałkanach i miłośnik podcastów, które sam również robi. Z turystyką związany od wielu lat, z wykształcenia technik obsługi turystycznej, gigantyczny gaduła i entuzjasta budownictwa z bloku wschodniego.