Oficjalnie: airBaltic poleci z Wilna do Dubaju

Łotewskie linie lotnicze airBaltic już oficjalnie potwierdziły swoją nową trasę z Wilna do Dubaju. Połączenie wystartuje już 1 listopada i będzie realizowana Airbusami A2020.

Już na początku maja airBaltic ogłosiło swoją chęć do wykonywania lotów do Dubaju. Teraz łotewski przewoźnik dostał oficjalną zgodę litewskiego rządu na uruchomienie nowego połączenia do Zjednoczonych Emiratów Arabskich ze stolicy Litwy. To będzie druga najdłuższa trasa w siatce przewoźnika, zaraz po trasie Ryga – Dubaj.

Połączenie z Wilna do Dubaju wystartuje 1 listopada i będzie wykonywane dwa razy w tygodniu: w środy i soboty. Czas przeloty w jedną stronę będzie wynosić około 6 godzin i 35 minut. Cenowo bilety mają być bardzo przystępne i zachęcić pasażerów do korzystania z airBaltic. Kupić je można bezpośrednio na stronie przewoźnika.

Źródło/ Tło: Christoph Schulz, Unsplash

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, freelancer i podróżnik. Największy fan Wietnamu i Formuły 1 pod słońcem. Miłośnik klimatu południowych Włoch. Największe marzenie? Zwiedzić każdy zakątek Azji Południowo-Wschodniej!