Dubaj: nowa usługa firmy DUBZ. Dzięki niej odprawisz bagaż będąc w domu

Firma DUBZ oferuje usługę odprawy bagażowej w domu, co może być niezwykle korzystne dla osób, które chcą zaoszczędzić czas i stres związany z odprawą bagażu na lotnisku. Dzięki temu innowacyjnemu podejściu, klienci mogą mieć pewność, że ich bagaż zostanie poprawnie odprawiony i przewieziony na pokład samolotu. Usługa obowiązuje tylko w Dubaju.

Foto: ConvertKit/ Unsplash

DUBZ jest w pełni zintegrowanym dostawcą usług odprawy bagażowej, a ich innowacyjne podejście opiera się na prostym, ale skutecznym rozwiązaniu. Zamiast tracić czas i stresować się na lotnisku, klienci mogą skorzystać z usługi odprawy bagażowej w domu. Można ją zamówić za pośrednictwem strony dubz.com

Klienci mogą skorzystać z usługi na parę dni lub nawet kilka godzin przed planowanym lotem. Po złożeniu zamówienia, otrzymuje się potwierdzenie i informacje na temat dokładnego czasu przyjazdu pracownika DUBZ do domu. W dniu odbioru bagażu, wykwalifikowany personel przyjedzie do domu klienta, by zważyć a następnie odebrać bagaż i wręczyć karty pokładowe.

Po odbiorze bagażu firma DUBZ przetransportuje go bezpiecznie na lotnisko i zapewni jego odprawę, aby klient miał pewność, że jego bagaż zostanie przewieziony na pokład samolotu w czasie i bez żadnych problemów. Klienci otrzymują także potwierdzenie dostarczenia bagażu na pokład samolotu.

Obecnie firma DUBZ działa tylko na terenie Dubaju. W przypadku wylotu ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich usługa jest realizowana m.in. dla pasażerów linii Emirates, Saudia, Kuwait Airlines, Etihad i Flydubai. Jej koszt to 249 AED.

Źródło

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.