OdLOTowa praca – Polskie Linie z nową odsłoną kampanii rekrutacyjnej

To już 3. edycja akcji OdLOTowa praca, która ma zachęcić do wstąpienia w szeregi pracowników Polskich Linii Lotniczych. Do tej pory w programie uczestniczyło 2000 osób. 

Zdjęcie: domena publiczna

Do zadań pracownika będzie należała m.in. pomoc pasażerom w terminalu, udzielanie informacji na temat lotów, współpraca ze służbami portu, wsparcie procesu obsługi naziemnej samolotu, a także wspieranie podróżnych, którzy przesiadają się na lotnisku w Warszawie 

Umowa jest przewidziana na okres przynajmniej trzech miesięcy w okresie od czerwca do października. Osoby, które przepracują przewidziany czas, mogą liczyć na nagrodę w postaci  darmowego biletu typu „stand by” w dwie strony, obowiązującego na dowolnej trasie (do wyboru jest ponad 120 kierunków). 

Oprócz znajomości języka angielskiego na poziomie przynajmniej B2, LOT oczekuje od kandydatów łatwości w nawiązywaniu kontaktów, pozytywnego nastawienia do drugiego człowieka i dyspozycyjności. Mile widziane jest również zainteresowanie branżą oraz podróżami.

— Bierzemy pod skrzydła osoby, które podczas trzymiesięcznej współpracy mogą kształcić się pod okiem najlepszych specjalistów w branży. Ci, którzy sprawdzą się w wakacje, mają szansę na stałe zatrudnienie – podkreśla Maciej Wilk, członek zarządu d.s. operacyjnych.

Więcej szczegółów TUTAJ.

Źródło: wawalove.wp.pl

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.