Od marca polecimy z Wrocławia do Sztokholmu dzięki Ryanair

W systemie rezerwacyjnym linii lotniczej Ryanair pojawiła się nowa trasa z Polski. Irlandzki przewoźnik od początku marca będzie latał z Wrocławia do Sztokholmu. Loty mają odbywać się 4 razy w tygodniu.

Fot: Ulice Sztokholmu/ Linus Mimietz, Unsplash

Już od 28 marca pasażerowie z Polski będą mieli do dyspozycji nową trasę. Liniami lotniczymi Ryanair będziemy mogli dolecieć z Wrocławia do Sztokholmu.

Start trasy zaplanowany jest na 28 marca, a ostatni lot w systemie rezerwacyjnym datowany jest na 29 października. Samoloty będą latać 4 razy w tygodniu: w poniedziałki, środy, piątki i soboty.

Czas trwania lotu ma wynieść około 2 godzin. Co najważniejsze, samolot będzie lądował w Szwecji na lotnisku Sztokholm-Arlanda, czyli głównym lotnisku Sztokholmu i najbliżej położonym od stolicy.

Źródło

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Fan motorsportu, pilot wycieczek turystycznych na Bałkanach i miłośnik podcastów, które sam również robi. Z turystyką związany od wielu lat, z wykształcenia technik obsługi turystycznej, gigantyczny gaduła i entuzjasta budownictwa z bloku wschodniego.