Nowość w LOT! Lunchbox z pysznym jedzeniem dla dzieci

Polskie Linie Lotnicze LOT wprowadziły do swojej oferty specjalny posiłek dla dzieci w formie stylowego Lunchboxu, który można zamówić dla swoich pociech jeszcze przed wylotem. Zawartość wybrano na podstawie gustu dzieciaków i dostosowano do ich smaków.

Fot: Polskie Linie Lotnicze LOT/ www.lot.com/pl/pl/podrozuj/na-pokladzie/posilki-i-napoje-na-pokladzie/zamow-posilek-na-poklad/posilek-dla-dzieci

PLL LOT dba o każdego pasażera na pokładzie. Czasem najbardziej wymagającym podróżnym jest ten najmłodszy, któremu trudno znieść lot i usiedzieć na spokojnie w miejscu – to normalne u dzieci. Polski przewoźnik z myślą o najmłodszych wprowadził do swojej oferty specjalny posiłek dla dzieci – stylowy lunchbox marki Mepal.

W środku stylowego pudełka najmłodsi znajdą pełnowartościowy posiłek: kanapkę z kurczakiem i warzywami, sałatkę makaronową z marchewką i gofra w czekoladzie z sezonowymi owocami na deser. To wszystko podane w pięknym stylu, aby wizualnie dać frajdę dziecku i pozwolić na przyjemniejszy lot pociechom i ich rodzicom.

Specjalny posiłek dla dzieci na pokładach LOT-u

Koszt posiłku w formie lunchboxa marki Mepal to 89 zł. Można go zamówić tylko w formie przedpłaconej przed podróżą, ale nie później niż 24 godziny przed odlotem. Specjalna oferta dla najmłodszych pasażerów jest dostępna póki co tylko na lotach krótkodystansowych. Zamówienia można dokonać już na etapie zakupu biletu, na stronie Zamów posiłek na pokład dla dzieci lub LOT Contact Center.

Źródło: https://www.lot.com/pl/pl/biuro-prasowe/informacje-prasowe/nowosc-dla-dzieci-na-pokladach-lotu

Tło: Polskie Linie Lotnicze LOT/ www.lot.com/pl/pl/podrozuj/na-pokladzie/posilki-i-napoje-na-pokladzie/zamow-posilek-na-poklad/posilek-dla-dzieci

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Fan motorsportu, pilot wycieczek turystycznych na Bałkanach i miłośnik podcastów, które sam również robi. Z turystyką związany od wielu lat, z wykształcenia technik obsługi turystycznej, gigantyczny gaduła i entuzjasta budownictwa z bloku wschodniego.